Vložkování stávajících komínů

Provádíme vložkování stávajících komínů

Hledáte odbornou firmu, která poskytuje komplexní služby včetně vložkování stávajících komínů? Podnikáme po celé ČR. Nabízíme profesionalitu, precizně vykonanou práci a dodání vysoce kvalitních výrobků. Garantujeme dodržování bezpečnosti práce a všech předepsaných norem.

Vložkování komínů patří k nejčastěji prováděným úpravám komínů. Důvodem je především samotné stáří původní vložky, což se může projevovat pronikáním zápachu spalin do objektu či pronikáním kondenzátu do stěn komínového tělesa. Dalším častým důvodem je změna paliva.

Vložkováním komínů se průduch komínu zúží a je nutné před rekonstrukcí komínu ověřit velikost stávajícího komínového průduchu. V případě, že je průduch příliš malý, lze jej zvětšit tzv. frézováním komínů.

Jak ale zvolit správné potrubí pro vložkování komínu? Hlavním kritériem je typ paliva, které je nebo bude spalováno. V případě uhýbaných komínů je nutné zvolit flexibilní vložky.

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment pro sanace, stavbu i vložkování komínů. Jedná se zejména o kolena, redukce, nástavce. Naše produkty jsou vhodné pro tuhá i plynná a kapalná paliva.

Doporučujeme:

  • EKO 100 a EKO flex – pro kotle na tuhá paliva
  • EKO pph – pro kotle na plynná paliva

Objednejte si naše perfektní služby a kvalitní výrobky ještě dnes. Vyplňte nezávaznou poptávku.

Také se zaměřujeme na spotřebiče na tuhá palivaspotřebiče na plynná paliva a LTOspolečné komíny.

EKO KOMÍNY, s.r.o. – odborník na vložkování stávajících komínů!

Podívejte se do naší nabídky