Naše služby

Provádíme komplexní služby včetně kontroly komínů a montáže komínů

Rekonstruujte stávající komín nebo stavíte dům a vybíráte nový komín či systémový komín? Obraťte se na profesionály v oboru. Na českém trhu úspěšně podnikáme již mnoho let. Od počátku naší činnosti poskytujeme kvalitní služby a dodáváme špičkové výrobky. Objednejte si komínové systémy se zárukou.

Specializujeme se na kompletní kominické služby a energetické poradenství po celé ČR. Garantujeme individuální přístup a optimální a efektivní řešení vaší zakázky. Díky regulaci a vyhodnocování úspor vám pomůžeme ušetřit peníze. Našim zákazníkům ručíme za dodržování sjednaných podmínek objednávky. Spolehněte se na odborníky. My své práci rozumíme.

Vždy klademe důraz na kvalitu prováděných služeb. Zaměstnáváme pouze odborníky, kteří ručí za precizně odvedenou práci a účastní se pravidelných školení. Dodržujeme bezpečnost práce a všechny platné normy a předpisy. Díky kvalitním komínům a komínovým systémům vám zajistíme bezpečný domov.

 

Mezi naše hlavní služby patří:

 

Objednejte si z široké nabídky např. nové komíny, zděné komíny, domovní komíny, průmyslové komíny, komínové vložky, flexibilní vložky a komínové ventilátory.

Jsme dodavatelem tuzemských certifikovaných komínových systémů EKO, které patří mezi vysoce kvalitní topenářské výrobky a splňují současné požadavky české a evropské legislativy.

Oblastí našeho působení je celá ČR. Více informací naleznete v záložce pobočky.

Přesvědčili jsme vás o našich kvalitních službách? Neváhejte a vyplňte nezávaznou poptávku. Budeme vás kontaktovat v co nejkratší možné době.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Odborné montáže komínů a opravy komínů od EKO KOMÍNY, s.r.o.!