Vložkování komínů

Společnost EKO KOMÍNY s.r.o. nabízí komplexní služby včetně vložkování komínů

Potřebujete poradit, kdy je nezbytné provést vložkování komínů? Obraťte se na profesionály. Podnikáme po celé ČR. Více informací naleznete v záložce pobočky.

Vložkování komínů je nutné provádět vždy, když se stará vložka stane nevyhovující. Může se jednat o pronikání zápachu spalin do objektu, pronikání kondenzátu do stěn komínového tělesa nebo v případě, že přecházíme na jiné palivo. Vložkování komínu je relativně náročný stavební zásah do komína a je vhodné jej svěřit profesionální firmě.

Před samotným započetím prací je nutné si uvědomit, že vložkování komínu způsobí zúžení jeho průduchu. Pokud by průduch pro novou vložku nebyl dostačující, lze komín rozšířit tzv. frézováním komínů. V takovém případě je nutné předběžné posouzení komína odbornou firmou. Zavolejte nám ještě dnes a domluvte si osobní schůzku. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vložkování komínů. Garantujeme profesionalitu, odbornost a dodržování domluvených podmínek objednávky. Součástí našich špičkových služeb jsou také případné stavební úpravy. Spolehněte se na profesionály, kterým můžete důvěřovat.

Dále si u nás můžete objednat revize komínů, kontroly komínů,  frézování komínů, montáže komínů a komínových systémůprůkaz energetické náročnosti budov, konzultace regulace a vyhodnocování úspor.

Přesvědčili jsme vás, že patříme k nejlepším? Vyplňte nezávaznou poptávku.

EKO KOMÍNY, s.r.o. – specialista na vložkování komínů!