Revize komínů

Objednejte si odborné revize komínů

Společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. se zaměřuje na revize komínů.

Podle Nařízení vlády č.91/2010 o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv je nutné provádět revize komínů a to vždy při uvádění komínu do provozu nebo po provedení stavební úpravy. V případě nedodržení tohoto nařízení vám hrozí nejen finanční pokuta, ale zejména riskujete svůj majetek a mnohdy také své zdraví. S námi se těmto rizikům můžete vyhnout.

Revize komínu bývá často mylně zaměňována s kontrolou komínu, kterou je podle výše zmíněného Nařízení vlády č. 91/2010 nutné provádět pravidelně každý rok. Také kontrola komínu je samozřejmou součástí našich služeb.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru můžeme svým klientům garantovat odborné provedení revize komínu včetně vystavení potřebné dokumentace. Vždy dodržujeme bezpečnost práce a platné normy a předpisy. Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně. Spolehněte se na nás.

Vyzkoušejte naše perfektní služby. Vyplňte nezávaznou poptávku. Ozveme se vám co nejdříve.

Dále se specializujeme na kontroly komínů, vložkování komínůfrézování komínů, montáže komínů a komínových systémů, průkaz energetické náročnosti budov, konzultace a regulace a vyhodnocování úspor.

Revize komínů od EKO KOMÍNY, s.r.o.

Kontaktní formulář