Frézování komínů

Zabýváme se frézováním komínů

Frézování komínů je nezbytnou stavební úpravou v případě, že potřebujete rozšířit průduch stávajícího komínu. Nejčastěji se provádí z důvodu potřeby vyvložkovat komín širší vložkou. I když je frézování komínů běžnou činností, jeho špatné provedení může ohrozit funkčnost a bezpečnost komínu. Doporučujeme nechat frézování komínů a systémových komínů na profesionálech. Využijte naše odborné služby. Podnikáme nejen v Praze, ale po celé ČR. Vyplňte nezávaznou objednávku a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kromě frézování komínů nabízíme také kompletní sanace komínů. Ty jsou nezbytné z toho důvodu, že agresivita spalin procházející komínem může ohrozit jeho funkčnost i bezpečnost. Sanace komínů u nás provádějí jen zkušení a proškolení pracovníci. Garantujeme profesionalitu, odbornost a zajištění bezpečnosti práce. Vždy dodržujeme zákonem stanovené normy. Obraťte se na naši společnost a přesvědčte se o kvalitách poskytnutých služeb sami. S námi budete 100 % spokojeni.

Kromě frézování komínů a sanace komínů se dále specializujeme na revize komínůkontroly komínů, vložkování komínůfrézování komínů, montáže komínů a komínových systémůprůkaz energetické náročnosti budov, konzultace regulace a vyhodnocování úspor.

EKO KOMÍNY, s.r.o. – odborník na frézování komínů!