Kontroly komínů

Provádíme kontroly komínů pro váš bezpečný domov

Naše společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. se specializuje na kontroly komínů.

Od začátku roku 2011 je podle Nařízení vlády č.91/2010 o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv nutné provádět kontrolu komínu a to minimálně jednou ročně. V opačném případě vám hrozí nejen peněžní pokuta, ale hlavně vystavujete svůj majetek, své zdraví a zdraví svých blízkých do zbytečného nebezpečí. Zamezte tomu dříve, než bude pozdě. Využijte naše odborné služby.

Kontrola komínů bývá často mylně zaměňována s revizí komínu. Ta se podle již zmíněného Nařízení vlády č. 91/2010 provádí pouze při uvedení komínu do provozu nebo po provedení stavební úpravy. Také revize komínu je samozřejmou součástí našich služeb.

Nabízíme profesionální kontroly komínů. Dlouholeté zkušenosti naší společnosti jsou zárukou toho, že kontrolu komínu provedeme odborně včetně vystavení požadované zprávy o kontrole. Doporučujeme objednávat kontroly komínů nejlépe na jaře, krátce po skončení topné sezony, kdy nehrozí dlouhé čekací lhůty.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Také provádíme revize komínůfrézování komínů, montáže komínů a komínových systémůprůkaz energetické náročnosti budov, konzultace regulace a vyhodnocování úspor.

Objednejte si kontrolu komínu ještě dnes a vyplňte nezávaznou poptávku. Budeme vás kontaktovat v co nejkratší možné době.

Profesionální kontroly komínů od EKO KOMÍNY, s.r.o.!